Послання, звернення

Великоднє привітання владики Михаїла!
Великоднє привітання владики Михаїла!

Привітання

 

Великопосне послання до священиків

 

ЗВЕРНЕННЯ
Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ з нагоди Року сім’ї в Україні

 

Великодне пастирське послання до священиків, монахів і монахинь, семінаристів, християнських чоловічих і жіночих братств і всіх вірних братів і сестер Сокальсько-Жовківської єпархії 2019 р. Б.

 

Послання Кир Михаїла на Великий піст 2019 р. Б.

Великопосне послання для священиків, монахів і монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії на 2019 р.

 

 

Звернення Синоду Єпископів
Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ
до вірних та всіх громадян України
з нагоди Президентських виборів

 

Пастирське Різдвяне послання до священиків, монахів, монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Різдво 2019

 

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності
 

 

Лист Синодальних Отців до молоді

 

Архиєрейське послання Михаїла Колтуна,
Єпископа Сокальсько-Жовківського на Пасху 2018 року Божого

 

 Партнери
 • Інтернет-портал "Сокаль і Сокальщина"
 • Інтернет провайдер "Bestlink"

  • Веселі канікули з Богом у кадедральному храмі св. ап. Петра і Павла м. Сокаль
  • Веселі канікули з Богом у кадедральному храмі св. ап. Петра і Павла м. Сокаль

   "Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя…"

   Веселі канікули з Богом у кадедральному храмі св. ап. Петра і Павла м. Сокаль

   Канікули – це така довгоочікувана пора для школярів. Однак дуже важливо, щоб цей літній відпочинок проходив весело і з користю для дитини. При церкві св. ап. Петра і Павла з 6 по 11 серпня 2018 року відбувся відпочинковий табір "Веселі канікули з Богом". Це був неймовірний час для дітвори, наповнений цікавими пригодами, іграми, майстер-класами і що найважливіше – духовним вихованням.

   Під духовною опікою і керівництвом о. Ярослава Валюха з 2010 року проходить духовний табір. За допомогою семінаристів із Львівської, Івано-Франківської та Мадридської духовної семінарії - Павла Віри, Ігора Грица, Андрія Побігущого,  Дмитра Колтонюка, Ростислава Кліша, а також аніматорів (члени УМХ), діти та молодь парафії (зареєструвалось 350 чол.) провели цікаві та повчальні канікули при храмі. Учасники табору не лише відпочивали та веселились, але й слухали курси катехизацій, взяли участь у богослужіннях, приступали до Святих Тайн Сповіді і Євхаристії.

   Програма табору була насиченою, цікавою та повчальною. Щоденна Літургія супроводжувалася поясненнями різних її частин. Особливо вражаючою для дітей була Божества Літургія у четвертий день табору. Зазначу, що саме цей день є одним із найбільш захоплючих цьогоріч. Адже, у четвер усім табором вирушили у похід на урочище "Валівка". І саме тут учасник табору мали унікальну можливість спостерігати за І частиною Літургії - Проскомедією (приготування хліба та вина). Як пояснив о.Ярослав: "Мета табору зорганізувати дітей не лише на відпочинок в часі літа, але й організувати їх на парафії. Цьогорічний табір відрізнявся тим, що усі теми вели до того, щоб діти розуміли що вони не лише слухачі, але й учасники Літургії (Літургія - з гр. "спільна справа"). Їм відкривалось усе, щоб зуміти зрозуміти що відбувається. Діти прислуговували, співали, читали Апостола і найбільша участь яка може тільки бути - приймали Євхаристію".

   Опісля відбувались ігри, танці, різноманітні банси, які не лише веселили дітей, але й стимулювали їх бути рухливими та позитивними увесь день. Важливим є і те, що діти співали таборову пісню – "Бог спасає", адже саме тема Літургії та молитви була головною в таборі. В ці дні юні учасники табору по-особливому близько відчули значення слів Христа: "Пустіть дітей – таких бо Царство Небесне".

   Спершу було не легко вгамувати таку велику кількість дітей, але з Божою допомогою та напрацюваннями за минулі роки вдалось не тільки знайти з ними спільну мову, а ще й окремий підхід до кожної дитинки. Величезна заслуга в цьому щирих, відкритих та активних аніматорів, якими стали члени Української Молоді Христові при нашому храмі: Христина Петринка, Дмитро Цюзик, Наталя Тхір, Ліля Трохим, Оксана Бельзецька, Роман Кровіцький, Ліля Мацьків, Марія Кліш, Роксолана Весній, Оля Гнатів, Володимир  Якуц, Олена Граб, Христина Марків, Євген Валюх, Іван Михальчук, Оленка Грем, Іра Пончка, Яна Стрілець, Максим Звір, Василь Паславський, Устим Звір, Хаврона Віталій,  Аня Сидорчук, Діана Коваль, Ярослав Шукатка. Семінаристи та о. Ярослав щовечора проводили навчання для аніматорів, пояснювали що і як робити та давали завдання на наступний  день. А вже після проведеного дня, коли усі діти розходились, проводили обговорення на яких аналізували усе, що відбулось за ці 7 годин (з 10.00 до 17.00). Ще однією новацією у цьому році  стала спільна молитва аніматорів та семінаристів, розважання над Словом Божим дня та спільна Вечірня у храмі. Як зауважив отець Ярослав, "це дало багато позитиву, допомогло аніматорам згуртуватись. Мені сподобалось як самі аніматори все сприймали".

   А вони були прикріплені до певної групи, проводили зі своїми вихованцями весь день. Серед команд проводились змагання, за які можна було отримати певні бали, а за погану поведінку чи інші погрішності, їх відмінусовували. Таким чином у останній день табору визначили команду-переможця.

   Ще одними незабутніми емоціями був наповнений 5 день. Водяні ігри не залишили байдужими нікого. Та завершення табору перевершило усе. Спочатку відбулась спільна Свята Літургія для батьків, дітей та всіх мирян. Майже всі учасники були у вишиванках, батьки насолоджувались тим, як їхні діти прислоговують та співають. Це надавало ще більшої величі Літургії. А потім батьки мали можливість послухати та й підспівувати дітям під час виконання таборової пісні. А далі.... розваги. Адже це був сімейний день з танцями, співами, солодощами і навіть смаженими на вогні сосисками.

   Щиро хочемо подякували о. Ярославу, братам-семінаристам, аніматорам за те, що опікувалися дітьми, наблизили до Бога, наповнили їхні серця теплом. Окрема подяка батькам за підтримку та солодощі. Дякуємо всім за щасливо проведений час!

   Удосталь повеселившись, отримавши заслужені нагороди та настанови від керівників табору, дітвора та молодь відтепер з радістю та нетерпінням чекає наступного літа і наступного табору, щоб знову однією великою Божою сім`єю провести канікули з Богом.

   P.S. "Усіх дітей разом з батьками ми очікуємо на Літургії, а з початку жовтня - у катехитичній школі", - о. Ярослав Валюх.

   День #5  Оголошення

  Розпорядок зустрічей у парафіяльному будинку за адресою: А. Шептицького 80.( навпроти катедрального собору св. апп. Петра і Павла, ІІ – поверх, вхід від автошколи.)

   

  Запитуємо священика

  Від тепер на сайті храму  діє рубрика " ПИТАННЯ ДО СВЯЩЕНИКА"

   

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму
  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму

  Шановні парафіяни!

  Запрошуємо Вас відвідати церковну крамницю храму св. апп. Петра і Павла.

   

  Пошук
    

  Фото з галереї
       
     
       

       
     
       

       
     
         Copyright MyCorp © 2013
  © Авторське право на матеріали сайту захищається законом. Вони можуть бути використані повністю або частково за умови посилання.
  У разі використання їх в інтернеті - обовязкове посилання на www.katedra-sokal.org.ua